В Україні продовжує дешевшати паливо для авто із ГБО

В Україні, незважаючи на збільшення на 25% офіційного курсу долара, продовжує дешевшати пальне для автомобілів із ГБО. На 16 липня середня ціна автогазу на українських АЗС опустилася до 29,94 грн за один літр.

В Україні продовжує дешевшати паливо для авто із ГБО - today.ua

Найдорожче автогаз 16 липня коштував на заправках мережі WOG – 31,09 грн за літр, а також на заправках SOCAR та Chipo – 30,73 грн/літр та 30,03 грн/літр відповідно.

Найдешевше автомобілі з ГБО вчора можна було заправити на заправках мережі Авантаж – 27,95 грн/літр.

Слід зазначити, що на зниження ціни автогазу впливає кілька чинників. Серед них можна назвати існування нелегальних АЗС. Так, у Черкасах через те, що нелегальні АЗС опустили ціни на автогаз, знизити вартість цього палива була вимушена мережа "БРСМ-Нафта". Вона у цьому місті продавала автогаз за ціною 26,99 грн/літр, щоби не втратити клієнтів.

В Україні продовжує дешевшати паливо для авто із ГБО Нагадаємо, минулого тижня Нацбанк України збільшив офіційний курс долара на 25%. Але експерти вважають, що це не призведе до збільшення цін на пальне для автомобілів із ГБО. А ось вартість бензину та дизельного палива може трохи збільшиться.

Раніше українців попередили про збільшення "бодяжного" палива на АЗС.