В Україні продовжує дешевшати автогаз

В Україні продовжує дешевшати автогаз. Станом на 5 липня 2022 року його середня вартість українських АЗС знизилася до 37,66 гривень за один літр. Це на 52 копійки менше, ніж було 4 липня.

В Україні продовжує дешевшати автогаз - today.ua

Найбільш помітно паливо для автомобілів з ГБО за один день подешевшало в мережі Рур груп – одразу на 5 гривень за літр. Наразі ця мережа продає автогаз за ціною 37 гривень за літр.

На 3 гривні знизили вартість автогазу заправки Автотрансу, а заправки мережі Олас - на 2,70 грн за літр. У мережі ZOG це автомобільне паливо за день подешевшало на 2 гривні.

В Україні продовжує дешевшати автогаз Найдорожче заправити автомобіль із ГБО зараз обійдеться на АЗС мережі Mango – 39,6 гривень за один літр. Найдешевше автогаз продають мережі Авантаж (34,95 грн/літр) та ZOG (35 грн/літр).

У чому причина зниження цін? Експерти пояснюють це тим, що в Україну почали ввозити більше зрідженого газу, збалансовано попит на нього.

Тим часом, раніше стало відомо, що компанія "Укравтогаз" закрила деякі свої заправки для автомобілів з ГБО. Скоріш за все, їх закрили тимчасово.