В Україні продажі електромобілів збільшилися на 67%: п'ять найпопулярніших моделей

Автор: Максимов Віталій

У травні 2022 року в Україні зареєстрували 984 легкові електромобіля, що на 67% більше, ніж за аналогічний місяць 2021 року. Таку статистику оприлюднив Укравтопром.

В Україні продажі електромобілів збільшилися на 67%: п'ять найпопулярніших моделей - today.ua

Потрібно зазначити, що українці, як і раніше, найчастіше купують уживані електромобілі. У травні 697 б/в електрокарів отримали українську "прописку". Інші 287 машин з електричною силовою установкою були новими.

Серед усіх електромобілів українці, як і раніше, найчастіше купують Nissan Leaf. З січня до травня 2022 року в нашій країні зареєстрували 567 автомобілів Leaf.

На другому місці за популярністю Tesla Model 3 (263), а на третьому – Volkswagen e-Golf (156).

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

В Україні продажі електромобілів збільшилися на 67%: п'ять найпопулярніших моделей Також у п'ятірку електромобілів, які у травні найчастіше купували та реєстрували українці, потрапили два електричні кросовери - Volkswagen ID.4 (138) та Dongfeng M-NV (132).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Експерти пояснюють збільшення попиту на електромобілі серед українців дефіцитом палива, а також великими цінами на нього. Тим часом, в Україні у травні 2022 року продали 2500 нових автомобілів. Це вдвічі більше, ніж у квітні поточного року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні розробляють "народний" автомобіль з електричною силовою установкою. У нього будуть знімні акумуляторні батареї.