В Україні з'явилася “Нива“ з мотором на 1 200 к.с. - відео

На думку багатьох автомобілістів Lada 4x4 ("Нива") - непоганий позашляховик. Від стандартної версії важко очікувати великої потужності і швидкості. Однак, польське ательє VTG Performance доопрацювало "Ниву" майже до рівня гіперкара!

В Україні з'явилася “Нива“ з мотором на 1 200 к.с. - відео - today.ua

Користувач Kievracer розмістив на своєму каналі в YouTube відео, в якому показана унікальна тюнингована "Нива". У неї потужність мотора становить величезні 1 200 кінських сил.

Зовні "заряджена" "Нива" від стандартної версії мало чим відрізняється. У неї, наприклад, більш широкі колеса. Але зате під капотом у неї знаходиться американський 6,4 літровий турбомотор потужністю 1 200 к.с.

Технічно Lada 4x4 теж сильно змінилася. Наприклад, задній міст взяли у потужного фордовского пікапа, гідравлічну рульову колонку від BMW. Є спортивне сидіння водія і каркас безпеки. Тобто в салоні це повністю гоночний автомобіль.

Потрібно відзначити, що власником цієї унікальної "Ниви" є житель Харкова. У нього є ще одна Lada 4x4, але у неї потужність мотора трохи менше - "всього" 900 "коней".