В Україні побудували електромобіль Kozak на базі ЗАЗ Таврія

У Дніпрі ентузіасти-аматори самостійно побудували електромобіль Kozak EV з запасом ходу близько 200 км. Вже випустили п'ять цих електрокарів.

В Україні побудували електромобіль Kozak на базі ЗАЗ Таврія - today.ua

Kozak EV побудовано на базі ЗАЗ Таврія. Замість двигуна внутрішнього згоряння встановили електромотор з блоком управління, батарею і перетворювач напруги. Батарею можна зарядити від звичайної 220-вольтової розетки за 6 годин.

Стверджується, що запас ходу у такого електромобіля складає близько 200 км. Звичайно, для сучасних машин з електричною силовою установкою це мало. Але для практично саморобного електрокара - цілком непогано. До того ж батарея заряджається досить швидко.

В Україні побудували електромобіль Kozak на базі ЗАЗ Таврія Салон цього автомобіля теж сильно переробили. Так, з'явилася нова обробка. Але найголовніше, що тепер є цифрова приладова панель.

На переробку ЗАЗ Таврія знадобилося досить багато часу. До того ж це коштувало ентузіастам-аматорам близько 5 тисяч доларів. На даний момент в Дніпрі вже випустили 5 цих електрокарів, а ще кілька знаходяться в роботі.

В Україні побудували електромобіль Kozak на базі ЗАЗ Таврія Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні почалися продажі нового мініатюрного електрокара з запасом ходу в 70 км . Він коштує всього 80 тис. гривень.