В Україні поліція посилила контроль за водіями

В Україні поліція посилила контроль за дотриманням водіями швидкісного режиму. 22 жовтня 2021 року на українських дорогах з'явилося ще 17 нових камер автофіксації порушень ПДР.

В Україні поліція посилила контроль за водіями - today.ua

Зокрема, нові камери автофіксації порушень ПДР встановили в Донецькій і Харківській областях, а також в містах Львів, Вінниця та Харків.

Таким чином, тепер за дотриманням водіями швидкісного режиму стежать 218 камер автофіксації. До 2024 року їх має стати набагато більше - близько 1,5 тисячі. Камерами будуть охоплені всі області і великі населені пункти.

Тим часом, за даними поліції, по штрафам, виписаними системою автофіксації порушень ПДР, яка працює в Україні з червня 2020 року, українці вже заплатили понад 400 млн гривень. Більше 80% водіїв такі штрафи оплачують в перші 10 днів (за це покладається знижка в 50% штрафу).

При цьому за перші дев'ять місяців 2021 року в Україні сталося 18 032 ДТП, в яких загинули люди. Це на 5,7% менше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на дорогах України (поки тільки в Харківській області) з'явилися інтерактивні радари, які вимірюють швидкість автомобілів.