В Україні утворилися черги на нові автомобілі

В Україні покупці нових автомобілів змушені чекати їх місяцями, так як в автосалонах немає потрібних моделей. Глава Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко сказав, що не можна заперечувати появу в українських автосалонах черг, повідомляє "Телеграф".

В Україні утворилися черги на нові автомобілі - today.ua

В середньому в Україні покупці нових автомобілів зараз змушені стояти в черзі близько двох місяців.

Причина полягає в глобальній нестачі мікрочіпів для автомобілів. А все через пандемію коронавирусу, під час якої знизився попит на автомобілі. Разом з цим знизилося і виробництво мікрочіпів. Їх дефіцит відчувається ще й зараз.

На ситуацію також негативно вплинули пожежі на заводах в Японії, де виробляють мікрочіпи, і сильні морози в Техасі. Справа в тому, що через сильні морози в цьому штаті довелося скоротити виробництво напівпровідників.

У зв'язку з цим в автосалонах нові автомобілі потрібно замовляти і чекати їх прибуття до осені. Правда, все залежить від конкретного автомобільного бренду і де випускають машини.

Нагадаємо, раніше в Україні почалися продажі нового фургона Renault Express. У базовій комплектації він коштує від 454 400 гривень.