Сміх і гріх: Поліція завела справу на продавця плівок для приховування номерів автомобілів через її неефективності проти камер фотофіксації порушень ПДР

В Україні правоохоронці блокували вісім сайтів, на яких продавали "наноплівки" нібито для приховування номерних знаків автомобілів від камер автофіксації порушень ПДР.

Сміх і гріх: Поліція завела справу на продавця плівок для приховування номерів автомобілів через її неефективності проти камер фотофіксації порушень ПДР - today.ua

Про це розповіла Нацполіція.

Фігурант на своїх сайтах вказував, що "наноплівка" приховує номерні знаки, завдяки чому камери автофіксації не можуть встановити автомобіль, який порушив ПДР. Тобто вона нібито "рятує" від штрафів за порушення ПДР.

Слідство встановило, що, крім усього іншого, фігурант обманював покупців, так як заявленими властивостями така плівка не володіє. При цьому він встиг "заробити" близько одного мільйона гривень.

Сировину для виготовлення плівок, кліше під автомобільні знаки різних країн і обладнання для друку фігурант замовляв в РФ.

За даним фактом порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 190 КК України (Шахрайство). Слідство триває.

Раніше правоохоронці викрили масштабну схему ухилення від сплати податків при ввезенні старих автомобілів з Європи і США. В Україну незаконно ввезли більше 130 тисяч автомобілів.