В Україні немає дефіциту автомобільного палива – експерт

Автор: Максимов Віталій

В Україні немає дефіциту автомобільного палива, а відсутність бензину на деяких АЗС останніми днями – це локальні проблеми. Таку заяву зробив директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн.

В Україні немає дефіциту автомобільного палива – експерт - today.ua

За його словами, у грудні 2022 року в Україну ввозять рекордну кількість бензину та дизельного палива. Постачання помітно більше, ніж, наприклад, у серпні поточного року. Таким чином, дефіцити автомобільного палива немає.

Сергій Куюн підкреслив, що якщо на якихось АЗС немає палива, то це локальна проблема. Так, деякі українські мережі АЗС не встигли купити паливо в Європі. Можливо, вони хотіли працювати день в день, щоб не переплатити, але цього разу не вийшло. У ЗМІ раніше представники деяких мереж АЗС скаржилися, що ціни на оптовому паливному ринку в Європі надто високі.

В Україні немає дефіциту автомобільного палива – експерт

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, у листопаді 2022 року в Україні збільшився попит на бензин та дизельне паливо через те, що українці почали активно використовувати генератори. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, взимку 2022/2023 року в Україні не буде дефіциту палива через генераторний бум.

Раніше українських водіїв попередили, що взимку можуть бути проблеми з автомобілями через бензин, що містить спирт, який виробляють і зберігають не за технологією.