В Україні знайшли новий спосіб обману «євробляхерів»

В Україні активізувалися аферисти, які пропонують покупцям автомобілів на іноземній реєстрації «зареєструвати» їх заднім числом, тобто нібито вони ввезені до 31 грудня 2020 року. Про це розповів юрист «АвтоЄвроСили» Іван Козачук.

В Україні знайшли новий спосіб обману «євробляхерів» - today.ua

Справа в тому, що народні депутати Верховної ради готуються прийняти в другому читанні законопроект, який передбачає ведення пільгового розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Правда, пільги будуть тільки для машин, завезених в Україну до 31 грудня 2020 році.

За пільгове розмитнення потрібно буде заплатити близько 1 тис доларів. Якщо автомобіль на єврономерах ввезений з 1 січня 2021 року, то тоді за його легалізацію доведеться заплатити від 5 до 10 тисяч доларів.

Цим користуються аферисти. Вони обіцяють, що зможуть занести автомобіль в митну базу заднім числом. Розрахунок на те, що водій не зможе перевірити чи так це насправді.

Юрист попереджає, щоб автомобілісти не піддавалися на подібні пропозиції. Митні брокери знають справжню дату ввезення машин в Україну.

Раніше стало відомо, що в Україні з порушенням митного законодавства ввезли 130 тисяч б/в автомобілів з Європи і США.