В Україні починаються продажі оновленого Renault Koleos

В Україні 1 листопада розпочнуться продажі оновленого кросовера Renault Koleos. Він отримав деякі зміни в дизайні, в салоні і нове обладнання.

В Україні починаються продажі оновленого Renault Koleos - today.ua

Зокрема, у оновленого Koleos нові світлодіодні передні фари і світлодіодні задні ліхтарі, новий шкіряний салон, поліпшена автоматична трансмісія, інтелектуальна система повного приводу і незалежна підвіска.

У базовій комплектації оновлений Renault Koleos буде коштувати 648 900 гривень. Він оснащується бензиновим двигуном потужністю 171 к.с. і 233 Нм крутного моменту, який працює разом з автоматичною коробкою передач.

Уже в базовій комплектації доступна велика кількість обладнання. Наприклад, є кілька подушок безпеки, датчики дощу і світла, захист від бруду і пилу, антигравійний захист, мультимедійна система та ін.

В Україні починаються продажі оновленого Renault Koleos Топова комплектація буде коштувати 785 200 гривень. Вона теж оснащується бензиновим двигуном потужністю 171 к.с. і 233 Нм крутного моменту. В якості опції доступна преміальна аудіосистема BOSE та інше обладнання.

Нагадаємо, що Koleos випускають з 2008 року. Зараз пропонують його в другому поколінні (з 2016 року).

В Україні починаються продажі оновленого Renault Koleos Раніше стало відомо, що Renault Kadjar нового, другого, покоління, який з'явиться у продажу в другій половині 2022 року, замінить в модельній лінійці Renault відразу кілька моделей.