В Україні може з'явитись бюджетний кросовер Chevrolet

В Україні незабаром можуть початися продажі нового бюджетного кросовера Chevrolet Tracker. Його серійне виробництво вже розпочалося в Узбекистані.

В Україні може з'явитись бюджетний кросовер Chevrolet  - today.ua

Влітку 2021 року компанія Ravon Motors Ukraine відновила продаж в Україні бюджетних моделей Chevrolet. Це Chevrolet Spark (від 296 900 гривень), Cobalt (від 318 200 гривень) та Nexia (від 314 600 гривень), які випускають в Узбекистані.

Раніше представники бренду в Україні говорили, що чекають на появу на нашому ринку бюджетного кросовера. Мабуть, йшлося саме про Chevrolet Tracker, який поставили на конвеєр в Узбекистані. Скільки він коштуватиме – поки що не відомо. Враховуючи, що автомобілі Chevrolet на українському ринку відносяться до бюджетних моделей, то таким самим буде й новий паркетник.

В Україні може з'явитись бюджетний кросовер Chevrolet Під капотом у Tracker знаходиться 1,0-літровий турбодвигун потужністю 125 к.с., який працює разом із шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Пізніше покупцям запропонують версію з потужнішим мотором.

В інших країнах до лінійки двигунів кросовера Tracker входять силові агрегати об'ємом 1,2 і 1,3 літра, шестиступінчаста механічна коробка передач, а привід може бути не тільки переднім, але й повним. В Україні може з'явитись бюджетний кросовер Chevrolet Нагадаємо, раніше експерти назвали п'ять кросоверів, які можна купувати навіть із великим пробігом, так рідко вони ламаються.