В Україні можуть знову почати випускати ЛуАЗ-967

В Україні можуть поновити виробництво позашляховиків ЛуАЗ-967. З такою ініціативою виступила Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів та дилерів.

В Україні можуть знову почати випускати ЛуАЗ-967 - today.ua

За словами голови ВААІД Олега Назаренка, Асоціація вже направила Уряду пропозицію щодо відновлення виробництва у Луцьку (або в іншому українському місті) позашляховиків ЛуАЗ-967.

Назаренко підкреслив, що такий автомобіль може стати в нагоді Збройним силам України, які вже понад два місяці борються з російськими окупантами. ЛуАЗ-967 хоч і не сучасний, але простий та надійний в експлуатації повнопривідний водоплавний автомобіль.

Експерт зазначив, що у нашій країні збереглася вся технічна документація на ЛуАЗ-967.

В Україні можуть знову почати випускати ЛуАЗ-967 Нагадаємо, у Луцьку автомобілі ЛуАЗ-967 випускали з 1965 до 1989 року. Вони призначалися для евакуації поранених із поля бою, перевезення боєприпасів та вантажів. На нього також встановлювали озброєння.

У 2021 році в Україні оголосили конкурс на створення та випуск позашляховика, який зміг би у ЗСУ замінити УАЗ. Проте через початок повномасштабного вторгнення російських окупантів цей проект не реалізували.

Раніше повідомлялося, що в Україні під час війни з російськими окупантами побільшало низькоякісного бензину.