В Україні можуть знову почати перевіряти якість палива

В Україні під час воєнного стану можуть знову почати перевіряти якість бензину та дизельного палива, які продають АЗС. З такою ініціативою виступила Держпродспоживслужба, повідомив Олег Рубан, один із чиновників цього відомства.

В Україні можуть знову почати перевіряти якість палива - today.ua

У березні 2022 року Кабмін на час дії військового стану заборонив перевіряти якість палива, що продається на АЗС.

Рубан зазначив, що деякі заправки здійснюють шахрайські дії та продають неякісне паливо. Якщо це продовжиться, то незабаром українці не зможуть їздити на своїх автомобілях, оскільки вони зламаються через погану якість палива.

Нагадаємо, за словами директора Консалтингової групи "А-95" Сергія Куюна, в Україні під час війни з російськими окупантами побільшало неякісного палива. Він це пояснив активізацією роботи міні-НПЗ, які випускають бензин низької якості через нестачу октанопідвищуючих компонентів.

В Україні можуть знову почати перевіряти якість палива Крім того, в Україні під час воєнного стану можна продавати паливо екологічного стандарту Євро-3. Після закінчення війни його знову заборонять продавати.

Водночас, контролювати ціни на АЗС вже розпочали співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України. Порушників притягають до адміністративної, а деяких випадках і до кримінальної відповідальності.