В Україні можуть посилити покарання за скоєння ДТП

В Україні можуть вкотре посилити покарання за порушення правил дорожнього руху. З новими ініціативами виступив головний прокурор Харківської області Олександр Фільчаков.

В Україні можуть посилити покарання за скоєння ДТП - today.ua

Про посилення покарання за порушення ПДР заговорили після того, як у Харкові за короткий проміжок часу сталося кілька резонансних смертельних ДТП через перевищення швидкості.

Зокрема, пропонується повернути кримінальну відповідальність за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення.

Також пропонується запровадити кримінальну відповідальність за скоєння ДТП у стані алкогольного сп'яніння з легкими тілесними ушкодженнями у його учасників та для водіїв, які керують транспортними засобами, незважаючи на те, що за рішенням суду вони позбавлені такого права.

Крім того, в Україні можуть суттєво збільшити розмір застави для водіїв, які вчинили ДТП.

Але це ще не всі нововведення, які хочуть запровадити в Україні. Так, пропонується також не застосовувати умовно-дострокового звільнення від відбування покарання для осіб, засуджених за скоєння ДТП, внаслідок яких загинуло двоє та більше осіб.

Свої пропозиції Фільчаков вніс на розгляд Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України. Тому ми не здивуємось, якщо через деякий час їх реалізують у вигляді закону.

Нагадаємо, раніше у патрульній поліції розповіли водіям, що робити, якщо потрапив у ДТП.