Today.ua

В Україні любителям дрифту почали вручати повістки у військкомати

У Києві поліцейські разом із представниками військкоматом відвідали збори любителів форсажу й дрифту, та вручили деяким із них повістки до центрів комплектування та соціальної підтримки (військкомати). Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, під час війни можна робити багато, але не можна дрифтувати центральними вулицями міст, лякаючи жителів, заважаючи їм працювати і відпочивати.

Білошицький наголосив, що подібна поведінка – це ні що інше, як фарс під час війни. І з такою поведінкою правоохоронці вирішили боротися. Вони влаштували рейд Києвом із залученням співробітників військкоматів. Любителям швидкості та дріфту видавали повістки.

Скільки під час цього рейду було видано повісток до центрів комплектування та соціальної підтримки – не уточнюється. Судячи з фотографій, любителів форсажу та швидкості не дуже налякала поява співробітників поліції та військовослужбовців. Деякі з них спокійно спостерігають за врученням повісток.

Не виключено, звичайно, що "найзапекліші" любителі швидкості і дрифту вже поїхали. На це вказує і модельний ряд автомобілів, які є на фотографіях.

Потрібно зазначити, що в Києві поліція вже давно і поки що безрезультатно бореться з любителями дрифту. Кількість таких автомобілістів в українській столиці зросла восени 2022 року. Поліцейські навіть оштрафували деяких із них (наприклад, за перевищення дозволеного швидкісного режиму). Але, як бачимо, це жодного ефекту не дало.

Збори любителів форсажу та дріфту відзначалися і в інших містах України. Поліція намагається їм завадити. Це означає, що подібні рейди поліцейських та представників військкоматів, мабуть, проведуть і в інших містах.

Раніше повідомлялося, що в Україні можуть законодавчо на час війни заборонити їздити на автомобілях без глушника. Справа в тому, що звук автомобіля без глушника можна вважати звуком ворожого безпілотника.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських окупаційних військ у деяких українських містах місцева влада заборонила їздити під час війни на автомобілях без глушника. Але це на місцевому рівні. На державному рівні такої заборони немає.

Нагадаємо, в Україні хочуть збільшити штрафи за деякі порушення правил дорожнього руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ