В Україні відновлять блокування колеса автомобілів, які порушують ПДР

Українським водіям, які порушують правила паркування, незабаром доведеться знову зіткнутися з жахом десятих років - блокаторами коліс. Державне агентство інфраструктурних проектів вже оголосило тендер на закупівлю 400 блокаторів, повідомляє UBR.ua з посиланням на адвоката Арсенія Салалайко.

В Україні відновлять блокування колеса автомобілів, які порушують ПДР - today.ua

Правоохоронці використовуватимуть блокатори для боротьби з порушниками правил паркування.

Такий пристрій чіпляють на колесо, через що автомобіль не може рухатися. Водієві в цьому випадку доведеться отримати від правоохоронців протокол про штраф. Тільки після цього він зможе продовжити рух.

За словами Салалайко, в українському законодавстві чітко не говориться про те, хто і в яких випадках має право встановлювати блокатори на колеса автомобілів. Крім того, не прописана чітко і процедура зняття цих пристроїв.

Адвокат зазначає, що через "дірки" в українському законодавстві поліцейські зможуть застосовувати блокатори навіть в тих випадках, коли в цьому немає необхідності.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні планують в найближчі 2-3 роки значно збільшити на дорогах кількість камер автофіксації порушень ПДР.