У ТалонБоті стало більше послуг для водіїв

Автор: Максимов Віталій

У ТалонБоті для пошуку вільних талонів на послуги сервісних центрів МВС стало більше функцій. Про це повідомив Головний сервісний центр МВС України.

У ТалонБоті стало більше послуг для водіїв - today.ua

ТалонБот в месенджері Telegram з'явився на початку 2024 року. Спочатку в ньому була тільки одна функція - пошук вільних талонів на складання практичного іспиту на отримання посвідчення водія.

Тепер у ТалонБоті стало більше корисних функцій для автомобілістів та для кандидатів у водії. Так, тепер за допомогою ТалонБота можна знайти вільний талон на складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС, на реєстраційні дії з ТЗ, та на обмін посвідчення водія.

Для того, щоб отримати повідомлення про наявність вільних талонів, у ТалонБоті потрібно натиснути кнопку "Поділитися номером телефону", а потім натиснути кнопку "Почати" і вибрати послугу. При виборі "Реєстраційні дії з транспортними засобами" користувач повинен визначитися з регіоном та сервісним центром. За наявності вільного талона система автоматично надсилає повідомлення кожні 10 хвилин. Після отримання повідомлення про вільний час на запис необхідно перейти за посиланням до Е-Запису та взяти талон.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Дуже зручна функція. До того ж кандидат у водії може відслідковувати наявність вільних талонів на теоретичний чи практичний іспит одночасно у кількох територіальних сервісних центрах МВС, які йому найбільше підходять.

У ТалонБоті стало більше послуг для водіїв

Нагадаємо, що влітку 2023 року МВС почало реформувати сервісні центри МВС. Стало меньше сервісних центрів МВС, в яких кандидати у водії можуть складати іспити, посилився контроль за складання іспитів. У класах для теоретичного іспиту, наприклад, тепер має бути встановлено по 4 відеокамери з аудіозаписом. До класів для теоретичного іспиту планують пропускати лише після автоматичного фейс-контролю.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас із 1 січня 2024 року територіальні сервісні центри МВС підвищили вартість своїх адміністративних послуг. Вартість теоретичного та практичного іспиту на отримання посвідчення водія збільшили з 13 грн до 250 грн і до 420 грн відповідно. Вартість видачі посвідчення водія збільшили з 26 грн до 230 гривень, а вартість реєстрації або перереєстрація ТЗ – з 200 грн до 350 грн.

Нагадаємо, що раніше український незалежний дизайнер Роман Прядко показав концепт нового автомобільного бренду LELEKA.