У США дилери почали продавати автомобілі із пробігом 300 тис. км

У США через дефіцит нових машин багато дилерів почали продавати б/в автомобілі з шестизначними показаннями одометра. Зараз у американських дилерів часто можна побачити автомобілі з пробігом 300 000 км і навіть більше.

У США дилери почали продавати автомобілі із пробігом 300 тис. км - today.ua

Дефіцит нових автомобілів у Сполучених Штатах, як, втім, і в багатьох інших країнах, утворився через брак мікрочіпів. Глобальна криза мікрочіпів триває вже третій рік і коли вона припиниться – поки що сказати важко.

Раніше переважну більшість б/в автомобілів США виставляли на аукціони. Тепер дилери воліють їх продавати самостійно. Американців вже не дивує, що автомобіль з пробігом 160 000 або навіть 320 000 кілометрів коштує 10 000 доларів або більше.

У США дилери почали продавати автомобілі із пробігом 300 тис. км Коли припиниться дефіцит нових автомобілів у США та інших країнах світу – експерти прогнозувати не беруться. Принаймні навряд чи це станеться навіть у найближчі місяці.

Тим часом, дефіцит нових автомобілів призвів до того, що стали збільшуватися ціни на вживані авто. А через проблеми з логістикою українцям тепер стало ще дорожче купувати автомобілі на американському ринку.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як не залишитися з порожнім баком у разі дефіциту палива.