У “Слузі народу“ запропонували не скасовувати безкоштовне розмитнення авто

Народний депутат від політичної партії "Слуга народу" Ігор Фріс та ще 60 нардепів розробили та подали на реєстрацію у Верховній Раді законопроекти, в яких пропонується залишити безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземних номерах для двох категорій українців.

У “Слузі народу“ запропонували не скасовувати безкоштовне розмитнення авто - today.ua

Зокрема, пропонується дозволити безкоштовно розмитнити по одній євробляхі учасникам бойових дій та особам, чиї автомобілі було знищено під час воєнного стану. При цьому автори цих проектів законів пропонують заборонити продавати чи передавати за довіреністю такі автомобілі протягом 3 років.

Нагадаємо, з 1 липня 2022 року в Україні розмитнення автомобілів на іноземних номерах знову стане платним. Щоправда, очікується, що розмитнювати євробляхи можна буде через мобільний додаток Дія, завдяки чому зникне корупція на митниці при оформленні машин. Тобто розмитнити автомобіль можна буде ще до в'їзду на територію України.

У “Слузі народу“ запропонували не скасовувати безкоштовне розмитнення авто У Верховній Раді раніше зареєстрували вже кілька законопроектів, які пропонують у тій чи іншій формі залишити безкоштовне розмитнення євроблях. Але, зважаючи на все, їх навряд чи будут розглядати.

Раніше повідомлялося, що станом на 27 червня 2022 року в Україні безкоштовно розмитнили понад 211 000 автомобілів на іноземній реєстрації.