У Мережі показали найбільший Land Rover Defender

До Мережі потрапили патентні зображення нового позашляховика Land Rover Defender 130, продажі якого почнуться наприкінці 2022 року. Від стандартного Defender він відрізняється збільшеними розмірами.

У Мережі показали найбільший Land Rover Defender - today.ua

Чутки про те, що у Defender буде збільшена за розмірами версія, з'явилися ще влітку 2019 року. Але тільки навесні 2021 року Land Rover офіційно підтвердив, що планує випускати такий позашляховик.

Очікується, що довжина Defender 130 становитиме 5105 мм, тоді як довжина Defender 110 становить 5018 мм. При цьому у цих позашляховиків буде однакова колісна база – 3022 мм. Це означає, що у Defender 130 будуть більш просторі задні сидіння, ніж у Defender 110 з трьома рядами сидінь (нагадаємо, є ще версія Defender 90 з двома рядами сидінь).

У Мережі показали найбільший Land Rover Defender На патентних зображеннях ми бачимо великий позашляховик, здатний вмістити вісім чоловік. У нього знайомий дизайн нового "Захисника", але трохи перероблена задня частина.

Продаж Land Rover Defender 130 розпочнеться наприкінці 2022 року. Ціни, звісно, ще не оголошені. Зрозуміло, що він коштуватиме дорожче, ніж версії, у яких менші розміри.

Крім того, надалі може з'явитися пікап Land Rover Defender та нова високопродуктивна версія. Їх можуть збудувати на платформі MLA. Нагадаємо, що на цій платформі створюється Range Rover нового покоління.

У Мережі показали найбільший Land Rover Defender Раніше експерти назвали 5 найкращих рамних позашляховиків.