У Мережі показали Renault Kadjar нового покоління

У Мережі показали рендерні зображення кросовера Renault Kadjar нового, другого, покоління. У продажу ця новинка з'явиться в 2022 році.

У Мережі показали Renault Kadjar нового покоління - today.ua

Серійне виробництво першого покоління Renault Kadjar компанія Renault почала в 2015 році. Цей компактний кросовер відразу став одним з лідерів з продажу в своєму сегменті. Але вже настав час для його серйозного оновлення.

Новий Kadjar побудують на платформі CMF-C/D, яку разом розробили Nissan і Renault. Можливо, новий Kadjar трохи збільшиться в розмірах у порівнянні з моделлю першого покоління.

У Мережі показали Renault Kadjar нового покоління Які силові агрегати увійдуть в лінійку двигунів - поки точно не відомо. З чуток, покупцям запропонують дві гібридні версії. Не виключається, що у цього кросовера не буде дизельних моторів.

В Україні зараз Renault Kadjar в базовій комплектації коштує від 642 100 гривень. Він оснащується 1,5 л дизельним мотором потужністю 110 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

У Мережі показали Renault Kadjar нового покоління

Нагадаємо, раніше в Україні почалися продажі нового фургона Renault Express. У базовій комплектації він коштує від 454 400 гривень.