У Мережі показали принципово новий кросовер Honda

Компанія Honda планує в 2023 році випустити на ринок новий компактний кросовер з повністю електричною силовою установкою. Незалежні дизайнери показали, як приблизно буде виглядати ця новинка.

У Мережі показали принципово новий кросовер Honda - today.ua

Рендерні зображення нового електричного кросовера Honda зробили на базі концепту Honda SUV e:concept, який показали в 2020 році під час Пекінського автосалону.

Кросовер отримає вузькі світлодіодні фари, але позбудеться решітки радіатора. На кормі повинен бути спойлер зі світлодіодною смужкою уздовж кромки.

У Мережі показали принципово новий кросовер Honda Створюється враження, що кросовер буде не дуже високий. У нього низько посаджений дах, через який бічне скло виявилося занадто компактним. Таке конструктивне рішення, мабуть, призначене для зменшення аеродинамічного опору.

У Мережі показали принципово новий кросовер Honda Цілком можливо, що мова йде про Honda Prologue EV, в якому будуть використовувати технології американського концерну General Motors. Зокрема, японський електричний кросовер отримає акумулятори Ultium від General Motors. Цими акумуляторами вже оснащується Cadillac Lyriq.

У Мережі показали принципово новий кросовер Honda Нагадаємо, раніше експерти назвали автомобілі Honda, які проїдуть 500 000 і більше кілометрів.