У Мережі показали оновлений Ford Kuga

У Мережі показали зображення оновленого кросовера Ford Kuga. Його продажі мають розпочатися, мабуть, у 2022 році.

У Мережі показали оновлений Ford Kuga - today.ua

На рендерах оновлений Kuga представлений у топовій комплектації Vignale. Ця комплектація призначена лише для Європи. У США, наприклад, її немає.

Рендерні зображення зроблені на основі шпигунських фотографій, які раніше цього місяця потрапили до Мережі. Судячи з усього, новий Kuga отримає збільшену радіаторну решітку, новий бампер і нову оптику. Позаду зміни менш виражені. Наприклад, зміниться дизайн заднього бампера та задніх ліхтарів.

У салоні теж не потрібно чекати якихось особливих змін. Можливо, з'явиться нове обладнання та системи безпеки, а також буде нова обробка салону.

У Мережі показали оновлений Ford Kuga У лінійку двигунів, як і раніше, входитимуть бензинові та дизельні силові агрегати. Це трициліндровий 1,5 л бензиновий мотор, чотирициліндровий 2,0 л мотор з турбонаддовом, два гібридні варіанти та 2,0 л дизель EcoBlue. Всі ці двигуни доступні з 8-ступінчастою коробкою передач.

В Україні зараз Ford Kuga у базовій комплектації з 1,5 л бензиновим двигуном коштує від 792 840 гривень, а з 2,0 л дизелем – від 759 929 гривень.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні можуть розпочатися продажі популярного в США позашляховика Ford Bronco.