У Мережі показали новий універсал Dacia Logan

Фотошпигуни помітили під час тестів новий бюджетний універсал Dacia Logan, який повинен буде замінити Logan MCV і мінівен Lodgy. Цю новинку сфотографували на півночі Швеції в добре закамуфльованому вигляді.

У Мережі показали новий універсал Dacia Logan - today.ua

Якщо судити, наприклад, по рейлингам на даху, то перед нами універсал Logan у версії Stepway. Коли камуфляж знімуть, ми побачимо на колісних арках пластикову накладку і інші елементи, як у Sandero Stepway, які надають йому позашляховий стиль.

Універсал Dacia Logan від седана буде відрізнятися тільки зовні і за розміром салону і багажника. Ніяких технічних відмінностей між ними не буде. У лінійку двигунів універсала увійдуть такі ж силові агрегати, якими оснащується седан.

У Мережі показали новий універсал Dacia Logan Як і всі моделі Dacia універсал Logan буде відноситися до бюджетних моделей. Нові седан Logan і Sandero коштують трохи дорожче, ніж моделі попереднього покоління, проте вони зараз найдорожчі автомобілі в Європі. До того ж вони стали більш сучасними і отримали додаткове обладнання.

У Мережі показали новий універсал Dacia Logan Нагадаємо, раніше в Мережі показали абсолютно новий Dacia Duster (в Україні він продається під брендом Renault).