У Мережі показали новий кросовер ЗАЗ Chance

Запорізький автомобілебудівний завод вже більше року випускає автомобілі з російських машинокомплектів. Не виключено, що в майбутньому ЗАЗ почне робити свої власні машини. У Мережі показали, яким може бути новий ЗАЗ Chance.

У Мережі показали новий кросовер ЗАЗ Chance - today.ua

ЗАЗ Chance випускали в Запоріжжі в двух варіантах кузова - седан і п'ятидверний хетчбек. Але незалежні дизайнери вважають, що відроджений Chance повинен бути обов'язково кросовером, адже цей сегмент автомобільного ринку вже котрий рік поспіль переживає справжній бум.

На рендерах ми бачимо компактний кросовер з ретро-дизайном. Можливо, комусь такий дизайн здасться спірним. Але деякі автовиробники зараз розробляють нові моделі якраз в ретро-дизайні.

У Мережі показали новий кросовер ЗАЗ Chance Передбачається, що новий ZAZ Chance можуть побудувати на платформі Renault CMF-B, так як ЗАЗ зараз активно співпрацює з компанією Renault. В якості опції у такого крососвера міг би бути повний привід.

У лінійку двигунів могли б увійти силові агрегати Renault або Kia. Наприклад, турбомотор потужністю 100 і 130 к.с.

Можливо, Запорізький автомобілебудівний завод дійсно коли-небудь почне випускати деякі свої класичні моделі в сучасній версії.

У Мережі показали новий кросовер ЗАЗ Chance Раніше стало відомо, що ЗАЗ може почати випускати новий седан Kia.