У Мережі показали новий кросовер “Ока“

Час від часу із завидною регулярністю з'являються чутки, що АвтоВАЗ може знову почати випускати ультракомпактний хетчбек "Ока". Правда, цю інформацію офіційно не підтверджують. Проте, незалежний дизайнер показав на рендерах, як може виглядати сучасна "Ока"...

У Мережі показали новий кросовер “Ока“  - today.ua

На думку дизайнера, сучасна "Ока" могла б стати компактним кросовером.

Потрібно відзначити, що такий розвиток подій був би цілком логічним, адже в модельній лінійці АвтоВАЗу зараз немає жодного кросовера. А адже саме кросовери зараз лідирують з продажу в багатьох країнах світу. Експерти вважають, що бум кросоверів буде тривати і в найближчі роки.

У Мережі показали новий кросовер “Ока“ Кросовер "Ока" міг би отримати оригінальний дизайн кузова і великий дорожній просвіт. Тобто у такого автомобіля були б непогані позашляхові характеристики.

Що ж стосується лінійки двигунів, то в неї міг би увійти 1,6 л бензиновий мотор потужністю 122 к.с. і 1,3 л турбодвигун потужністю 150 к.с., яким зараз оснащується бюджетний кросовер Renault Duster.

У Мережі показали новий кросовер “Ока“ Нагадаємо, раніше показали рендерні зображення нового львівського кросовера ЛАЗ-695.