У Мережі показали новий електромобіль ЗАЗ Tavria

ЗАЗ з 2020 року випускає автомобілі з російських машинокомплектів. Не виключено, що коли-небудь в Запоріжжі почнуть робити свої власні автомобілі. Дизайнер Роман Прядко показав в Facebook, як могла б виглядати сучасна Tavria Nova з електричною силовою установкою.

У Мережі показали новий електромобіль ЗАЗ Tavria - today.ua

Сучасний електромобіль ЗАЗ Tavria міг би отримати дизайн в ретро-стилі, який, схоже, останнім часом став входити в моду.

У нас склалося враження, що електрична Tavria Nova дуже схожа не тільки на класичну Таврію зразка кінця 1980-х років, а й на відроджений Renault 5. Французи планують відродити знамениту модель Renault 5 в якості електромобіля з ретро-дизайном. Вони вже навіть показали концепт цієї новинки. До речі, концепт нового Renault 5, як і Tavria Nova, теж виконаний в жовтому кольорі.

Прядко вважає, що електромобіль Tavria Nova міг би зберегти форму трьохдверного хетчбека. Потрібно відзначити, що деякі автовиробники в останні роки відмовилися від трьохдверних хетчбеків, залишивши в своїх модельних лінійках тільки п'ятидверний хетчбек.

У Мережі показали новий електромобіль ЗАЗ Tavria В цілому вийшов дуже цікавий електромобіль. Можливо, коли-небудь ЗАЗ все-таки почне випускати свої власні автомобілі...

Нагадаємо, раніше Роман Прядко показав рендери нового "Москвича-2140". Так міг би виглядати сучасний бюджетний автомобіль.