У Мережі показали нову модель для ЗАЗ

У Мережі показали шпигунські фотокартки оновленої Lada Vesta, яку може випускати Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ). Це станеться, якщо АвтоВАЗ постачатиме свої машинокомплекти до Запоріжжя.

У Мережі показали нову модель для ЗАЗ - today.ua

Судячи з шпигунських фотографій, оновлена Vesta отримає нові бампери, нову решітку радіатора, видозмінені передні фари і задні ліхтарі. У топової комплектації вперше з'явиться світлодіодна оптика.

У салоні буде нова передня панель із вертикальним екраном інформаційно-розважальної системи. У топовій комплектації розмір екрану – 10 дюймів. Також у топовій комплектації передбачається цифрова панель приладів. Покупцям запропонують різноманітне обладнання як опцію.

Цей автомобіль, як і раніше, буде оснащуватися 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 106 і 122 к.с. Коробка передач – 5-ступінчаста механічна.

У Мережі показали нову модель для ЗАЗ В Україні зараз Lada Vesta у базовій комплектації коштує від 308 950 гривень. Версія Lada Vesta SW Cross – від 388 500 гривень із двигуном на 106 к.с., та від 408 480 гривень – із двигуном на 122 к.с.

Нагадаємо, раніше в електронних ЗМІ з'явилася інформація, що ЗАЗ вже два місяці не отримує російських машинокомплектів від АвтоВАЗу. Прес-служба АвтоВАЗу спростовує цю інформацію.