У Мережі показали нову Hyundai Kona без частини камуфляжу

Компанія Hyundai продовжує тестувати кросовер Hyundai Kona нового, другого, покоління. Цього разу фотошпигуни помітили цю новинку (на півдні Європи у менш закамуфльованому вигляді, ніж раніше.

У Мережі показали нову Hyundai Kona без частини камуфляжу - today.ua

Судячи зі шпигунських фотографій, Kona другого покоління отримає досить значні зміни в дизайні кузова, але збереже свій відомий вигляд. Зокрема, будуть нові бампери, нова решітка радіатора, нові світлодіодні фари та нові задні ліхтарі.

Покупцям запропонують кілька версій силової установки, у тому числі MHEV, HEV, версію з повноцінною гібридною силовою установкою та версію з електричною силовою установкою.

У Мережі показали нову Hyundai Kona без частини камуфляжу Коробка передач – механічна або автоматична, залежно від силової установки. Привід – передній чи повний. Топовою версією, як і раніше, залишиться Hyundai Kona N.

Коли компанія Hyundai почне продавати Hyundai Kona другого покоління? Це станеться у другій половині 2023 року.

В Україні зараз Hyundai Kona коштує від 742 500 гривень. Вона оснащується бензиновим двигуном 1.0 T-GDi потужністю 120 к.с., який працює разом із 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Є версія з таким же двигуном, але його потужність більша – 198 к.с.

У Мережі показали нову Hyundai Kona без частини камуфляжу Раніше у Мережі показали новий кросовер Hyundai за 10 000 доларів.