У Мережі показали Mercedes із пробігом 2 млн км

Раніше ми вже писали про американця Пола Хармана, який на Mercedes-Benz W123 1981 року випуску проїхав 1 мільйон 850 тисяч кілометрів. Тепер стало відомо, що він вже проїхав майже 2 млн кілометрів.

У Мережі показали Mercedes із пробігом 2 млн км - today.ua

Харман купив цей Mercedes-Benz у 1983 році, коли у нього пробіг складав близько 64 тисячі кілометрів.

Цей Mercedes оснащується 2,4 л дизельним двигуном потужністю 72 к.с. Силовий агрегат дуже надійний завдяки простоті конструкції. Його за цей час капітально ремонтували один раз, при пробігу 600 тисяч кілометрів.

У Мережі показали Mercedes із пробігом 2 млн км Іноді Харман змінює на своєму автомобілі елементи підвіски та інші деталі, що зношуються. При пробігу 900 тисяч кілометрів (у 1991 році) він замінив усі ущільнювачі та прокладки. Крім того, він одного разу перефарбував кузов.

За словами Хармана, він не має жодного секрету довголіття автомобіля. Він зізнався, що регулярно змінює масло – кожні 5 000 км пробігу.

Харман досі їздить на своєму Мерседесі. Щоправда, останнім часом рідше. Однак він є постійним учасником різних автомобільних шоу.

У Мережі показали Mercedes із пробігом 2 млн км Нагадаємо, раніше експерти назвали 10 автомобілів, які можна купувати навіть із великим пробігом.