У Мережі показали ЛуАЗ нового покоління

Луцький автомобільний завод не випускає автомобілі з 2006 року. Але не виключено, що в майбутньому він знову поставить на конвеєр легкові машини. У Мережі показали, яким може бути сучасний позашляховик ЛуАЗ.

У Мережі показали ЛуАЗ нового покоління - today.ua

Автор ескізів ЛуАЗу нового покоління - дизайнер Тимур Даутов. За основу він узяв класичний ЛуАЗу-969, який в Луцьку випускали в період з 1966 по 2002 роки.

Новий ЛуАЗ отримав характерний силует свого попередника, компактний і квадратний кузов, великий дорожній просвіт і короткий задній звис.

У Мережі показали ЛуАЗ нового покоління Звертає на себе увагу кругла світлодіодна головна оптика, світлодіодні ліхтарі, унікальні колісні диски, приховані ручки дверей, камери замість зовнішніх дзеркал.

Передня панель виконана в мінімалістичному стилі і отримала односпіцеве кермо з екраном і приховану кришку з інформаційно-розважальною системою.

У Мережі показали ЛуАЗ нового покоління Це вже не перша спроба показати, яким може бути сучасний ЛуАЗ. Раніше український дизайнер Роман Прядко показав позашляховик Волинь-2. Він схожий на знаменитий Gelandewagen.