У Мережі показали новий кросовер Renault

У Мережі помітили рендерне зображення Renault Koleos нового покоління. У продажу ця новинка з'явиться наприкінці 2023 року.

У Мережі показали новий кросовер Renault - today.ua

За даними французьких ЗМІ, новий Koleos отримає нову назву. Компанія Renault відмовиться від назви Koleos, щоб новий кросовер не асоціювався зі старим паркетником. Це буде флагманський кросовер у модельній лінійці французького автогіганта.

Наразі ця новинка має внутрішньозаводський індекс DHN. Як називатиметься серійна версія – поки що не відомо.

У лінійку двигунів увійде лише один силовий агрегат. Це трициліндровий 1,2 л бензиновий двигун E-Tech потужністю від 140 до 230 к.с., який працює разом з автоматичною коробкою передач. Але можливо, що покупцям також запропонують версію з гібридною силовою установкою або навіть повністю електричною силовою установкою.

У Мережі показали новий кросовер Renault Тим часом, Renault планує змінити назви щонайменше двох своїх кросоверів. Причина – не дуже добрі продажі. Автомобілі змінять свої назви у нових поколіннях. Йдеться про Koleos та про Kadjar.

Нагадаємо, що серійне виробництво Koleos першого покоління розпочалося у 2016 році. Боси французького автогіганта розраховували, що він матиме великий попит серед сімей, адже у нього три ряди сидінь, але цього не сталося.

Раніше експерти назвали п'ять найкращих кросоверів, які можна купувати навіть із великим пробігом.