У Мережі показали новий кросовер Fiat 500X

Автор: Максимов Віталій

У Мережі незалежні дизайнери показали Fiat 500X нового покоління, який у продажу з'явиться у 2025 році. Це буде друге покоління популярного субкомпактного кросовера компанії Fiat.

У Мережі показали новий кросовер Fiat 500X - today.ua

Fiat 500X – це одна з найстаріших моделей серед кросоверів концерну Stellantis. Вона збудована ще на платформі Small Wide концерну FCA. Цей кросовер з'явився в 2014 році як "брат" Jeep Renegade. Дизайн Fiat 500X вже застарів, тому настав час випуску нового покоління.

За чутками, Fiat 500X нового покоління збільшиться у розмірах. Якщо довжина італійського паркетника зараз становить 4248 мм, то довжина нового покоління буде 4400 м. Тобто він перейде в сегмент C-SUV. Щось подібне станеться і з новими моделями Jeep Avenger та Renegade.

Незалежні дизайнери вважають, що новий Fiat 500X збереже ретро-стиль із сучасними елементами. Серйозні зміни відбудуться у салоні. Можливо, щось зміниться у комплектаціях. Тому ми не знаємо, чи залишаться комплектації Sport, Cross і Cabrio, як у моделі поточного покоління.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

У Мережі показали новий кросовер Fiat 500X

У стандартній комплектації буде цифрова панель приладів, сучасна інформаційно-розважальна система та системи активної безпеки. До лінійки двигунів увійдуть гібридні силові установки. Також покупцям запропонують повністю електричну версію з електромотором потужністю 154 к.с. і 260 Нм крутного моменту, і літій-іонною батареєю на 54 кВтг.

Fiat почне продавати Fiat 500X нового покоління у 2025 році. Його дебют може відбутися у 2024 році.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Мережі показали новий кросовер Fiat 500X

Раніше стало відомо, що у 2023 році компанія Fiat почне продавати Fiat Panda нового покоління.