У Мережі показали нову Toyota Camry

Незалежні дизайнери показали у Мережі, якою буде Toyota Camry нового покоління. Це буде дев'яте покоління найпопулярнішого японського седана.

У Мережі показали нову Toyota Camry - today.ua

Компанія Toyota почала випускати Toyota Camry у 1982 році. Ця модель одразу стала популярною практично у всіх країнах, у яких продавалася, а через деякий час і в Україні. Йдеться про сегмент седанів.

Якою буде нова Camry – поки що не відомо. Але якщо вона хоча б приблизно буде такою самою, як на цих рендерних зображеннях, то, на наш погляд, ніхто на її дизайн скаржитися не буде. Принаймні ми не скаржимось на дизайн цієї новинки.

Тестовий зразок має таку ж агресивну чорну решітку радіатора, як і Crown Sport Concept. Він, звичайно, привернув би увагу на дорозі з таким дизайном. Чорні глянцеві колісні диски доповнюють дизайн цього автомобіля і виділяють його.

У Мережі показали нову Toyota Camry Задня частина нової Camry також перероблена із використанням деяких елементів концепту Crown Sport Concept. Серед цих запозичених елементів слід назвати світлодіодні задні ліхтарі.

В Україні зараз Toyota Camry у базовій комплектації коштує від 932 085 гривень. У неї під капотом знаходиться 2,5 л двигун, який працює разом із 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Топова люксова версія з панорамним дахом коштує 1 295 910 гривень.

Раніше повідомлялося, що в Україні може з'явитись новий недорогий седан, який випускають в Узбекистані.