У РФ страховики пропонують ремонтувати запчастини через дефіцит нових

У Росії, на яку західні країни наклали безпрецедентні санкції через вторгнення в Україну, ще більше загострився дефіцит запчастин для автомобілів. Справа дійшла до того, що страхові компанії почали пропонувати клієнтам ремонтувати запчастини замість встановлення нових.

У РФ страховики пропонують ремонтувати запчастини через дефіцит нових - today.ua

Зокрема, у договорах каско російських страхових компаній з'явився новий пункт, який передбачає ремонт пошкоджених запчастин автомобіля.

Водіям запропонують встановити на авто відновлені деталі. Якщо комусь це не підійде, він зможе почекати, поки з'являться потрібні йому нові запчастини або взяти грошову компенсацію. Ось тільки грошова компенсація навряд чи допоможе дістати нові оригінальні запчастини для битого авто, а коли будуть нові – не відомо.

У РФ страховики пропонують ремонтувати запчастини через дефіцит нових Слід зазначити, що у березні поточного року у РФ утворився великий дефіцит нових оригінальних запчастин для автомобілів, оскільки припинилося їх постачання з-за кордону у зв'язку із запровадженням санкцій. Тому водіям стали пропонувати ремонтувати биті автомобілі з використанням б/в запчастин або неоригінальних. І багато водіїв погоджуються, оскільки вони не мають іншого виходу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, у Росії дозволили випускати автомобілі, що відповідають екологічному класу Євро-0.