У РФ залишилося лише два заводи, які випускають автомобілі

У Росії зараз автомобілі випускають лише два заводи – Ульянівський автозавод та завод китайської компанії Haval. Про це повідомили російські ЗМІ.

У РФ залишилося лише два заводи, які випускають автомобілі - today.ua

До початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну в РФ автомобілі випускали кілька найбільших автовиробників, у тому числі, наприклад, Volkswagen та BMW. Але вони пішли з російського ринку, підтримавши санкції, запроваджені західними країнами проти Кремля.

В результаті через це, а також через брак мікрочіпів і комплектуючих виробництво автомобілів в РФ різко знизилося. Справа дійшла до того, що навіть АвтоВАЗ зупинив конвеєри, відправивши своїх співробітник у відпустку.

Зараз на території Росії автомобілі випускають лише Ульянівський автозавод та завод китайської компанії Haval. При цьому Haval перейшов на роботу в одну зміну та знизив виробництво.

У РФ залишилося лише два заводи, які випускають автомобілі Слід зазначити, що вищезазначені автозаводи теж іноді йдуть на короткострокові канікули. Улянівський автозавод у квітні підняв ціни і попит на його машини почав знижуватися.

Нагадаємо, компанія Renault нещодавно повністю пішла із РФ. Після цього стало відомо, що на колишньому московському заводі Renault хочуть випускати автомобілі під брендом "Москвич".

Раніше стало відомо, що АвтоВАЗ може почати випускати кросовери Renault Duster під назвою Lada.