У РФ почали випускати автомобілі екологічного класу Євро-0

У Росії, яка через вторгнення своїх військ зіткнулася із безпрецедентними санкціями західних країн, дозволили випускати автомобілі екологічного класу Євро-0. Про це написали російські ЗМІ.

У РФ почали випускати автомобілі екологічного класу Євро-0 - today.ua

Раніше у Росії для автомобілів діяв екологічний стандарт Євро-5. Проте від нього відмовилися і з 1 квітня 2022 року дозволили найнижчий екологічний стандарт - Євро-0. Передбачається, що це дозволить випускати більше автомобілів.

Стверджується, що це тимчасовий захід, введений до 31 грудня 2022 року через дефіцит комплектуючих (йдеться про сучасні електронні блоки управління двигунами, що регулюють рівень викидів шкідливих речовин). Але, як каже народна мудрість, немає нічого постійного, ніж тимчасове…

У РФ почали випускати автомобілі екологічного класу Євро-0

Нагадаємо, АвтоВАЗ випускатиме спрощені автомобілі Lada – без подушок безпеки, систем ABS та ESP, а також без іншого раніше обов'язкового обладнання. Це пов'язано з великим дефіцитом мікрочіпів, електронних компонентів та комплектуючих. Раніше ці комплектуючі до Росії ввозили з-за кордону. Проте вони навесні потрапили під західні санкції.

Раніше стало відомо, що концерн Stellantis, один із найбільших у світі автовиробників, повністю припинив роботу в Росії.