У РФ почали масово закриватися автомобільні мийки

У РФ масово закриваються автомийки, оскільки власники автомобілів перестають користуватися ними. Багато російських водіїв хочуть економити, тому почали самостійно мити свої машини.

У РФ почали масово закриватися автомобільні мийки - today.ua

Через санкції, які західні країни ввели проти РФ за те, що її війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну, російський ринок втратив не лише нові автомобілі, комплектуючі, аксесуари, а й витратні матеріали.

Вартість витратних компонентів у РФ постійно збільшується, через що власникам автомийок доводиться підвищувати ціни. В результаті водії перестали заїжджати на автомийки, і вони почали закриватися. Так, лише в одній Москві цього року закрилося 7% автомобільних мийок.

У РФ почали масово закриватися автомобільні мийки Раніше повідомлялося, що в РФ почали закриватися автосалони, оскільки вони не мають нових автомобілів. Очікується, що до кінця 2022 року в країні-агресорі закриється половина автосалонів.

Тим часом, у РФ зараз автомобілі випускають лише два заводи – Ульянівський автозавод (позашляховики та пікапи УАЗ) та завод китайської компанії Haval. Інші автозаводи, підтримуючи санкції, припинили роботу. Навіть АвтоВАЗ через дефіцит комплектуючих був змушений зупинити свої конвеєри.

Нагадаємо, в РФ почнуть випускати так звані "спрощені" автомобілі Lada та УАЗ, у яких не буде електроніки.