У РФ хочуть знову випускати автомобілі “Побєда“ та “Волга“

У РФ хочуть знову почати випускати автомобілі під радянськими торговими марками "Побєда" та "Волга". Таку заяву зробив російський міністр промисловості та торгівлі Денис Мантуров, повідомляють російські ЗМІ.

У РФ хочуть знову випускати автомобілі “Побєда“ та “Волга“ - today.ua

Він не став говорити про те, які саме автовиробники можуть почати випускати автомобілі "Побєда" та "Волга". Також він не сказав, коли навіть приблизно розпочнеться їхнє виробництво. Він лише повідомив, що такі плани є.

Раніше стало відомо, що в РФ на колишньому заводі компанії Renault, яка підтримала західні санкції проти Кремля та пішла з російського ринку, випускатимуть автомобілі "Москвич". Цей завод навіть перейменували відповідним чином. За чутками, під назвою "Москвич" у РФ випускатимуть автомобілі одного з китайських автовиробників. Можливо, йдеться просто про збирання машинокомплектів.

У РФ хочуть знову випускати автомобілі “Побєда“ та “Волга“ У РФ зараз автомобілі випускають лише три заводи, та й то в обмеженій кількості. Зокрема, працює Ульяновський автозавод, завод китайської компанії Haval, а також АвтоВАЗ, який простоював майже три місяці.

АвтоВАЗ зараз випускає лише одну модель – Lada Granta. Причому з неї прибрали ABS, ремені безпеки та інше обладнання. Причина – нестача комплектуючих.

Нагадаємо, у РФ почали масово закриватися автомобільні мийки.