У РФ випускатимуть “спрощені“ Lada та УАЗ

У РФ найближчим часом почнуть випускати так звані "спрощені" автомобілі Lada та УАЗ, які не мають електроніки. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У РФ випускатимуть “спрощені“ Lada та УАЗ - today.ua

Через санкції в РФ практично повністю припинилося виробництво автомобілів. Продовжують працювати лише Ульянівський автозавод та завод китайської компанії Haval (та й то з великими перервами). АвтоВАЗ через брак компонентів вже два місяці не працює.

Через дефіцит мікрочіпів та інших комплектуючих в РФ запровадили нові правила сертифікації. Зокрема, дозволили випускати машини без різних електронних систем та знизили екологічний стандарт до Євро-0. Насамперед це позначиться на зниженні рівня безпеки водіїв та пасажирів.

У РФ випускатимуть “спрощені“ Lada та УАЗ Тепер позашляховики та пікапа УАЗ, а також Lada Granta випускатимуть без раніше обов'язкового обладнання. Їздити на таких машинах можна буде лише територією РФ та Білорусією. В інших країнах експлуатувати такі машини не можна.

Експерти кажуть, що найближчим часом у РФ почнуть випускати без електроніки також мікроавтобуси, автобуси та вантажівки.

Нагадаємо, раніше у Мережі показали Lada без іноземних комплектуючих.