У РФ випускатимуть автомобілі зразка 1988 року

У РФ почали діяти нові правила щодо сертифікації автомобілів. Ті нечисленні автозаводи, які ще продовжують працювати на російському ринку, тепер випускатимуть "полегшені" машини.

У РФ випускатимуть автомобілі зразка 1988 року - today.ua

Зокрема нові автомобілі в РФ тепер будуть без систем ABS і ESP, без каталізаторів, а також без іншого раніше обов'язкового обладнання. Це пов'язано з дефіцитом мікрочіпів та інших комплектуючих. Раніше ці комплектуючі до Росії ввозили з-за кордону. Проте вони потрапили під західні санкції.

Крім того, нові автомобілі в РФ тепер можуть відповідати екологічному стандарту Євро-0, який був у 1988 році. Дотримуватись екологічного стандарту Євро-5 для них не обов'язково.

Але це ще не всі нововведення. У РФ тепер менш суворі вимоги до рівня шуму автомобіл\. При цьому нові автомобілі будуть випробовуватись за старими вимогами безпеки.

У РФ випускатимуть автомобілі зразка 1988 року У РФ автомобілі зараз випускають 2-3 заводи, та й то із тривалими канікулами. Нові правила сертифікації автомобілів, як очікується, допоможуть збільшити виробництво. Наприклад, АвтоВАЗ планує восени випускати щомісяця по 30 тисяч машин.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в РФ можуть закритися корейські та китайські автозаводи.