У Раду внесли законопроект, що полегшує пільгове розмитнення євроблях

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №6044, завдяки якому в разі його прийняття десятки тисяч українців зможуть за пільгою розмитнити свої автомобілі на іноземній реєстрації. Про це свідчать дані сайту парламенту.

У Раду внесли законопроект, що полегшує пільгове розмитнення євроблях - today.ua

Тексту цього проекту закону ще немає на сайті ВР, так як його спочатку передали на розгляд керівництву парламенту. Його оприлюднять трохи пізніше.

Але вже зараз ми знаємо, що цей законопроект передбачає можливість розмитнення під час пільгового періоду автомобілів на іноземній реєстрації, які заїжджали в Україну з РФ. Зараз митниця відмовляється оформляти такі машини. В результаті близько 150 тисяч українців з цієї причини не можуть легалізувати свої авто.

Крім того, дадуть можливість розмитнити мікроавтобуси вагою 3,5 т і гібридні автомобілі.

Сам період пільгового розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації планують продовжити на три місяці. На даний момент він діє до 10 листопада 2021 року. Для учасників АТО/ООС пільговий період розмитнення машин пропонують продовжити на шість місяців.

Нагадаємо, раніше голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що введений в Україні до 10 листопада 2021 року пільговий період розмитнення іномарок - це остання можливість українців легалізувати свої машини за доступною ціною.