У Раді не підтримали скасування безкоштовного розмитнення автомобілів

В Україні найближчим часом не скасовуватимуть безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Парламентський Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики відхилив відповідний законопроект №7311, свідчать дані сайту Верховної Ради.

У Раді не підтримали скасування безкоштовного розмитнення автомобілів - today.ua

Потрібно зазначити те, що якщо законопроект №7311 відхилив профільний комітет, це ще не означає, що його не ухвалять надалі. Проект закону відхилили у першому читанні. Можливо, до нього внесуть зміни, після чого знов подадуть на розгляд профільного парламентського комітету.

Автори законопроекту № 7311 виходили з того, що безкоштовним розмитненням зловживають комерційні організації, які почали масово завозити та безкоштовно розмитнювати автомобілі з Європи з метою подальшого перепродажу. І це при тому, що безкоштовне розмитнення на час воєнних дій насамперед запроваджувалась для простих громадян, військовослужбовців та волонтерів.

У Раді не підтримали скасування безкоштовного розмитнення автомобілів Скільки ще триватиме безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземних номерах – сказати важко. У будь-якому разі воно закінчиться із закінченням війни проти російських окупантів. На даний момент в Україні вже безкоштовно розмитнили понад 20 тисяч автомобілів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, які вживані автомобілі вигідніше купувати українцям під час війни.