У додатку “Дія“ можна буде замовити “права“ з доставкою додому

В Україні до кінця 2022 року у мобільному додатку "Дія" з'являться функції перереєстрації автомобілів та заміна посвідчення водія з доставкою додому. Про це під час четвертого Diia Summit розповів Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

У додатку “Дія“ можна буде замовити “права“ з доставкою додому - today.ua

За його словами, нові функції державного мобільного додатка вже перебувають у технічній розробці. Не виключено, що може знадобитися прийняття нових законів, щоб легалізувати нові послуги. Проте їхнє впровадження в Україні очікується вже до кінця 2022 року.

Привертає увагу той факт, що Монастирський, говорячи про нові функції програми "Дія", які з'являться до кінця 2022 року, нічого не сказав про розмитнення автомобілів на іноземних номерах. Спочатку очікувалося, що така послуга з'явиться у грудні 2021 року, а потім говорили, що її запровадять наприкінці 2022 року.

Проте, мовчання глави МВС про розмитнення автомобілів у додатку "Дія" може свідчити про те, що поки навіть приблизно не відомо, коли впровадять таку функцію.

Тим часом очікується, що впровадження у додатку "Дія" розмитнення автомобілів на єврономерах допоможе знизити вартість цієї послуги. Також очікується, що поменшає корупції, оскільки митники більше не зможуть впливати на розмитнення.

Нагадаємо, раніше у додатку "Дія" з'явилася можливість поділитися техпаспортом автомобіля.