В Одесі поліцейські затримали місцевого жителя, який під час дорожнього конфлікту зі страйкбольної зброї поранив водія. Про це повідомило Головне управління Нацполіції в Одеській області.
За даними досудового слідства, цей дорожній конфлікт стався у центрі Одеси. Водій автомобіля Toyota не поступився дорогою водієві автомобіля BMW, який мав перевагу у русі. Водій автомобіля BMW наздогнав Toyota, заблокував їй дорогу і почав лаятися зі своїм "кривдником".
Потім водій BMW дістав страйкбольну зброю і кілька разів вистрілив у відчинене вікно Toyota. Пластикова куля влучила у шию опонента.
Після цього стрілець втік з місця події, а потерпілий автомобіліст написав заяву до поліції та звернувся до медичного закладу. Поліцейські наступного дня встановили стрільця та затримали його. Це 33-річний мешканець Одеси. Страйкбольну зброю у нього вилучили та відправили на експертизу.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
За цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство, вчинене з використанням предмета, спеціально пристосованого для завдання тілесних ушкоджень). Покарання за цією статтею передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Фігуранту вже повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Життю потерпілого, мабуть, нічого не загрожує. Але не всі дорожні конфлікти так закінчуються. Іноді трапляються трагічні наслідки. Так, восени 2022 року у Києві (у Голосіївському районі) між водіями автомобілів Hyundai та Lexus виник конфлікт через першочерговість проїзду. Пасажири автомобіля Lexus та його водій побили водія Hyundai. Від отриманих травм водій автомобіля Hyundai помер. Зловмисників поліцейські встановили та затримали.
Психологи рекомендують водіям не відповідати агресією на агресію. Дорожні конфлікти найчастіше відбуваються через аварії та недотримання ПДР. Таким чином, для початку потрібно дотримуватись правил дорожнього руху і не потрапляти в аварійні ситуації.
Тим часом, у Великій Британії 40% водіїв пов'язують дорожню агресію з недостатнім комфортом в автомобілі, 62% британських водіїв зізналися, що за кермом відчували напади люті під час стресових ситуацій. 47% британських водіїв заявили, що вони є жертвами агресивної поведінки на дорозі з боку інших учасників дорожнього руху.
Раніше ми назвали найкращий Toyota RAV4 для покупки на вторинному ринку.