У Миколаєві жінка прийшла до МВС обміняти куплені підроблені права

У Миколаєві 29-річна жінка звернулася до сервісного центру МВС, щоб обміняти своє перше посвідчення водія. Але виявилося, що права підроблені та клієнтка взагалі ніколи їх не отримувала у сервісних центрах МВС.

У Миколаєві жінка прийшла до МВС обміняти куплені підроблені права - today.ua

Правоохоронці одразу зрозуміли, що посвідчення водія, яке хотіла обміняти жінка, підроблене. Надто вже бланк відрізнявся від офіційного.

Перевірка по базі даних показала, що ця жінка взагалі ніколи не отримувала в сервісних центрах МВС посвідчення водія. Як вона пояснила цю обставину – не повідомляється.

Тепер поліція з'ясовуватиме де і яким чином жінка отримала цей "документ". Нагадаємо, що в Україні за підробку документів передбачається кримінальна відповідальність.

Це не поодинокий випадок, коли українці приходять до сервісних центрів МВС, щоб обміняти підроблені документи. Так, у 2021 році було зареєстровано вже 12 подібних випадків. У кожному конкретному випадку поліція здійснює відповідну перевірку.

У Миколаєві жінка прийшла до МВС обміняти куплені підроблені права Нагадаємо, раніше стало відомо, що Кабінет міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою готуватися до складання іспиту з ПДР можна дистанційно.