На початку серпня вартість бензину може знизитись на 10%

В Україні на початку серпня 2022 року вартість бензину може знизитись на 5-10%. Такий прогноз зробив провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Максим Білявський.

На початку серпня вартість бензину може знизитись на 10%  - today.ua

За його словами, на зниження вартості бензину в Україні вплине зниження ціни на нафту на світових ринках, яке вже зараз сталося зі 120 до 100 доларів. Український паливний ринок відчує зниження світових цін лише приблизно на початку серпня цього року. Прогнозуються, що вартість бензину знизиться від 5 до 10% порівняно із сьогоднішніми цінами.

При цьому Білявський висловив сподівання, що збільшення попиту на дизельне паливо з боку аграріїв, яким потрібно збирати врожай, не вплине на вартість бензину. Тобто він визнає, що взаємозв'язок між цими подіями може бути.

На початку серпня вартість бензину може знизитись на 10% Тим часом, за останні кілька днів в Україні деякі АЗС знизили вартість бензину та дизельного палива. Також спостерігається зниження цін на автогаз. 5 липня середня ціна бензину А-95 на українських автозаправках становила 50,68 гривень за один літр, бензину А-95+ – 51,84 гривень/літр, а дизельного палива – 56,65 грн/літр.

Щодо автогазу, то станом на 5 липня його середня ціна в Україні дорівнювала 37,66 гривень за один літр.

Раніше ми вже повідомили, що українські АЗС почали знижувати ціни.