На початку 2023 року в Україні підвищать ПДВ на паливо – експерт

Автор: Максимов Віталій

В Україні можуть з 7% до 20% підвищити ПДВ на бензин, дизельне паливо та автогаз. Такий прогноз у коментарі Еспресо TV зробив директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін.

На початку 2023 року в Україні підвищать ПДВ на паливо – експерт - today.ua

За його словами, уряд поверне довоєнний ПДВ на автомобільне паливо на початку 2023 року.

Нагадаємо, у березні 2022 року в Україні скасували акциз на пальне, а також знизили ПДВ на пальне з 20% до 7%. В результаті вдалося наповнити ринок бензином та дизельним паливом, і навіть знизити ціни (приблизно на 10 гривень за літр).

Очікувалося, що така пільга діятиме до кінця воєнного стану. Однак, у серпні Кабмін запропонував запровадити єдиний акциз на паливо у розмірі 100 євро за 1000 літрів. У  пояснювальній записці до відповідного законопроекту говорилося, що гроші від акцизу спрямують на відновлення і будівництво доріг і мостів, зруйнованих в результаті злочинних дій російських окупантів.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

На початку 2023 року в Україні підвищать ПДВ на паливо – експерт Надалі цю ідею дещо змінили. У результаті народні депутати в першому читанні вже схвалили проект закону, який передбачає запровадження акцизу на автогаз у розмірі 52 євро за 1000 літрів, а на бензин та дизельне паливо – 100 євро за 1000 літрів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Очікується, що акциз на пальне в Україні з'явиться вже восени цього року. Лєушкін не сумнівається, що на початку 2023 року до 20% підвищать ПДВ на пальне.

Нагадаємо, на Київщині затримали жінку, яка шахраїла при продажі великих партій бензину та дизельного палива.