У Маріуполі “випускники“ автошколи жодного дня не вчилися водінню

У Маріуполі правоохоронці викрили власника автошколи, учні якої жодного разу не відвідували заняття, але отримували документи про закінчення курсу. "Учні" надалі складали іспити та отримували посвідчення водія, повідомив Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції України.

У Маріуполі “випускники“ автошколи жодного дня не вчилися водінню  - today.ua

За версією досудового слідства, керівник автошколи за гроші вносив неправдиву інформацію до реєстру МВС України про те, що його клієнти нібито пройшли повний курс теоретичної та практичної підготовки. Це означало, що "учні" надалі могли складати іспити у сервісних центрах МВС.

Насправді, такі "учні" жодного разу не були на заняттях в автошколі.

Так, один із клієнтів цієї автошколи, співробітник прикордонної служби, жодного разу не був на заняттях, але отримав документи про закінчення курсу. Надалі він склав іспити, отримав посвідчення водія, а через кілька днів після цього скоїв ДТП.

У Маріуполі “випускники“ автошколи жодного дня не вчилися водінню Слідчі поліції за даними фактами відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (Незаконне втручання у роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж) КК України. Фігуранту вже повідомили про підозру у злочині.

Раніше стало відомо, що в Харкові затримали старшого інспектора Укртрансбезпеки, який продавав за 10 тисяч гривень усім бажаючим посвідчення водія без відвідування автошколи та складання іспитів.